تزریق فیلر گونه برای مدل صورت مثلثی

تزریق فیلر گونه برای چه مدل صورت مناسب است؟

آنچه در ادامه می‌خوانید

دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت

با دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت در کلینیک دکتر عماد، قدمی نخستین برای شروع سفر بهبود زیبایی شماست؛ ما در انتظار همراهی شما برای ارتقاء بهترین وجودتان هستیم."

آیا می خواهید فرم صورت مشخص تری داشته باشید؟ آیا در مورد مدل صورت فیلر گونه چیزی می دانید؟  آیا احساس می‌ کنید گونه‌ هایتان بیش از حد فرو رفته یا نا مشخص است؟ اگر چنین می باشد، استفاده از پرکننده ها و فیلر های گونه ممکن است راه حل مناسبی برای شما باشد! امروزه خیلی از افراد برای حجم دادن به ظاهر خود و جوانسازی صورتشان از روش تزریق فیلر گونه استفاده می کنند. از آنجایی که این روش طرفداران زیادی دارد ما در این مقاله قصد داریم به این موضوع یعنی مناسب ترین‌ مدل صورت فیلر گونه بپردازیم که تزریق فیلر گونه برای صورت های کشیده، گرد، استخوانی و غیره صحبت خواهیم کرد و به شما کمک می‌ کنیم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید که برای صورتتان چه نوع پرکننده‌ گونه مناسب است. پس با ما همراه باشید. 

تزریق فیلر گونه برای صورت های کشیده

یکی از انواع مدل صورت فیلر گونه، صورت های کشیده هستند. به طور کلی تزریق فیلر گونه به صورت های کشیده برای کانتورینگ، تغییر فرم صورت و ایجاد ظاهری زیباتر و همچنین متعادل‌ تر انجام خواهد گرفت. در این روش از فیلر های گونه ای که بر پایه‌ هیالورونیک اسید می باشند، استفاده می‌ شود. تزریق این فیلر به بخش های خاصی از صورت همچون استخوان گونه، انجام می گیرد تا حجم بیشتری به این ناحیه بدهد. با توجه به این موضوع کسانی که صورت کشیده و لاغری دارند، می توانند بد این روش به ظاهری زیباتر و جذاب تر برسند. این روش بسیار سریع و راحت می باشد و نتایج آن فوراً قابل مشاهده خواهند بود. البته این کار حتما باید توسط پزشک متخصص پوست و مو و دکتری که دارای مجوز تزریق فیلر است انجام شود؛ چون که این امکان وجود دارد با تشخیص دادن ناحیه نادرست و تزریق ژل به آن ناحیه، فرم صورت کشیده تر از قبل شود. در نتیجه مهارت پزشک بر روی روند تزریق فیلر گونه  بسیار مهم است. از مزایای تزریق فیلر گونه به صورت لاغر، کشیده و استخوانی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 1.  افزایش حجم صورت با تزریق ژل گونه به بخش های خالی و خواص آن
 2. تغییرات شکل زاویه ای صورت و تبدیل فرم آن به حالتی مطلوب تر
 3. کاهش یافتن چین و چروک‌ و خطوط نواحی گونه و رسیدن ب ظاهری جوان‌ تر
 4. از بین بردن و کاهش افتادگی‌ های ناحیه گونه و به دنبال آن جوان تر به نظر رسیدن صورت
 5. هم آقایان و هم خانم هایی که صورت کشیده ای دارند، می توانند تزریق فیلر گونه را انجام بدهند‌.

تزریق فیلر گونه برای صورت کشیده یک خانم

تزریق فیلر گونه برای صورت های گرد

یکی دیگر از انواع مدل صورت فیلر گونه، صورت های گرد می باشد. به طور کلی صورت‌ های گرد تقریباً از نظر طول و عرض برابر هستند، و می‌ تواند ظاهری شبیه به صورت نوزاد را ایجاد کنند. امروزه روش های مختلفی برای تغییر ساختار این صورت ها وجود دارد اما در بین همه آنها جوانسازی صورت گرد با پرکننده های گونه طرفداران بیشتری دارد. با افزایش سن، صورت گرد ممکن است با تغییر حجم در ناحیه گونه ها، فک و گردن خودش، گلابی شکل شود. از دست دادن و کاهش چربی نیز می تواند باعث ایجاد گودی زیر چشم شود. برای حل این مشکل می توان به نواحی گونه و حتی زیر چشم فیلر تزریق کرد تا بتوان به ساختار صورت فرم بهتری بخشید. نکته مهم دیگری که در مورد این فرم صورت وجود دارد، آن است که در صورت های گرد، در یک سوم تحتانی هیچ گونه زوایایی دیده نمی شود. برخی از این افراد به طور مادرزادی گونه های برجسته ای دارند ولی ممکن است به ندرت متوجه افتادگی آن ها هم بشوند. برخی دیگر از افرادی که صورت گردی دارند هم به طور دائم در رویای گونه هایی برجسته یا مشخص هستند اما هرگز نمی توانند به آن دست پیدا کنند. در هر دو این موارد می توان با کمک فیلر های گونه ولوما یا رستیلن به نتایجی عالی رسید. فیلر های گونه ولما و رستیلن برای هم خانم ها و هم آقایان از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند. همچنین این روش کاملا غیر تهاجمی است و می توان به طیفی گسترده ای از افرادی که تمایل زیادی به جوانسازی قسمت میانی صورت از جمله گونه های خود دارند، تزریق شود. این فیلر در درجه اول برای تزریق کردن به نواحی زیر مورد استفاده قرار می گیرد.

 1. برجستگی گونه
 2. قسمت های بالایی استخوان گونه
 3. فرو رفتگی های زیر استخوان گونه

علاوه بر این، اگر پوست این ناحیه از بدن دچار مقداری افتادگی شده و بیمار آمادگی لازم برای انجام جراحی را ندارد، می تواند از تزریق فیلر گونه ولما و رستیلن استفاده کند. توجه داشته باشید که لیفت ناشی از تزریق فیلر گونه می تواند بسیار ظریف باشد ولی نتایج نهایی بی نظیر و فوق العاده ای دارد.

تزریق فیلر گونه برای صورت های استخوانی 

سومین مدل صورت فیلر گونه، مدل های استخوانی هستند. خیلی از افراد به صورت ژنتیکی صورتی استخوانی دارند یا حتی با افزایش سن، لاغری با رژیم غذایی یا حتی ورزش شدید فرم صورتشان لاغر و استخوانی شده است. به طور کلی فرآیند تولید کلاژن‌ در پوست این افراد ممکن است کاهش یابد و چهره فرد طراوت و همچنین شادابی قبلی خودش را از دست بدهد. با مشاهده کردن این علائم نیاز است به منظور جوان‌ سازی یا حجم‌ دهی به پوست، از تزریق فیلر گونه استفاده کرد. تزریق فیلر گونه به صورت های استخوانی نتایج واضح و سریعی به دنبال دارد و می تواند ساختار صورت را تغییر دهد. تزریق فیلر گونه به صورت های استخوانی می تواند به از بین رفتن چین و چروک‌ و خطوط و همچنین افتادگی‌ پوست کمک کند. در صورت تزریق فیلر به صورت های استخوانی، پرکننده پوستی به مناطقی تزریق خواهد شد که پوست حجم زیادی از چربی یا کلاژن خودش را از دست داده باشد. با تزریق کردن ژل گونه به صورت های استخوانی حجمی دوباره به صورت داده می‌ شود تا خطوط از بین برود. با تزریق فیلر آن قسمت به منظور ساخت کلاژن تحریک می‌ شود و صورت ظاهر جوانتری به خودش می گیرد. البته افرادی که صورت استخوانی دارند این اجازه را دارند که به صورت آزادانه به تمامی مناطق صورت خود فیلر تزریق کنند.

تاثیر تزریق فیلر گونه برای صورت های گرد

انواع مدل صورت فیلر گونه کدام اند؟

خیلی از افراد می خواهند بدانند که کدام مدل صورت فیلر گونه برای تزریق این پر کننده مناسب نیست؟ به طور کلی، تزریق ژل گونه به صورت های کشیده توصیه نمی گردد؛ چون که می‌ تواند ظاهر غیر طبیعی به همراه داشته باشد. از طرفی تزریق فیلر گونه می‌ تواند موجب کشیدگی بیشتر صورت یا عدم تعادل اجزای صورت نسبت به فرم کلی شود. با توجه به این موضوع، کار تزریق فیلر گونه را باید به یک پزشک متخصص سپرد تا این کار را متناسب با اجزای صورت بیمار انجام دهد تا تزریق ژل به گونه ها با سایر بخش های صورت در تعادل و هماهنگی باشد. در نتیجه برای این که ببینید آیا صورت شما با تزریق فیلر گونه تغییرات مثبتی به خودش می گیرد یا خیر، حتما با یک پزشک متخصص پوست و مو یا اپراتور های تزریق کننده فیلر مشورت کنید تا بتوانند با بررسی های لازم، تشخیص دهد که آیا فرم صورت شما مناسب تزریق می باشد یا خیر.

کدام نوع فیلر برای تزریق گونه بهتر است؟

فیلر های زیادی برای تزریق به پوست‌ صورت وجود دارد ولی هر پرکننده پوستی برای تزریق گونه مناسب نیست. Restylane یک فیلر پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک (HA) است که معمولاً برای تقویت کردن گونه استفاده می شود. این فیلر، همه کاره و قابل تنظیم است که و تواند برای رفع نیاز های فردی و اهداف زیبایی شناختی به کار برود. پرکننده های Restylane مناسب برای گونه ها عبارتند از:

 • فیلر Restylane® Contour: پرکننده‌ ای می باشد که برای بزرگ‌ کردن گونه‌ و خطوط میانی صورت طراحی شده است. این فیلر می تواند حجم دوباره ای به گونه ها بازگرداند و چهره را برای ظاهری متعادل ترمیم کند.
 • فیلر Restylane® Lyft: این نوع پرکننده پوستی، افتادگی خفیف پوست گونه را هدف قرار می دهد.

سایر فیلر های پوستی مناسب برای گونه ها عبارتند از:

 • : این پرکننده پوستی بر پایه HA است و باعث افزایش حجم گونه ها و کاهش علائم پیری می شود.
 • پرکننده‌ های RHA: این نوع از فیلر ها به گونه‌ ای طراحی شده‌ اند که با حرکات صورت ما عکس العمل نشان می دهند و در نتیجه ظاهر طبیعی‌ تری به گونه ها می بخشند. این فیلر تنها پرکننده پوستی مورد تایید سازمان FDA برای رفع چین و چروک های پویا است.
 • فیلر Sculptra: این فیلر تزریقی از پلی ال-لاکتیک اسید برای تحریک کردن تولید کلاژن و بهبود کاهش حجم و شلی پوست ناحیه گونه ساخته شده است. 

تمامی این فیلر ها برای تزریق به گونه گزینه مناسبی هستند اما با این حال باید از یک پزشک متخصص پوست و مو برای انتخاب  آنها کمک بگیرید. پزشک متناسب با شکل صورت شما و همچنین نوع پوستتان یکی از انواع فیلر گونه را برایتان انتخاب می کند. توجه داشته باشید که بهتر است برای زاویه سازی صورت خود و حتی تزریق فیلر گونه، جانب احتیاط را رعایت کنید و از تزریق زیاد فیلر پوستی بپرهیزید. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم. 

سوالات متداول | FAQ

از پاسخگویی جامع و دقیق به سوالات متداول شما در مورد خدمات و روش‌های ما در کلینیک، باعث اطمینان و راحتی شما در هر مرحله از تجربه‌ی زیبایی می‌شویم.

FAQ

بسیاری از مدل ها، برای عکاسی، دوست دارند استخوان گونه خود را فیلر تزریق کنند. فقط به نوعی قسمت بالایی صورت را بالا می کشد. این یک روش بسیار رایج برای افزایش طبیعی و نوعی کانتور کردن قسمت بالای صورت است.
با افزودن حجم گونه، این فیلرها می‌توانند به بازیابی خطوط جوان کمک کنند و ظاهری شاداب‌تر به چهره ببخشند. علاوه بر این، پرکننده‌های گونه می‌توانند نگرانی‌های خاصی مانند گونه‌های فرورفته و خطوط لبخند را برطرف کنند و جوانی کلی صورت را بیشتر کنند.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
مطالب مفید
تزریق فیلر گونه برای صورت کشیده یک خانم
درمان چروک پیشانی
تزریق بوتاکس به پلک یک خانم زیبایی جو برای درمان پرش پلک
درمان میگرن با تزریق بوتاکس
زاویه سازی فک با تزریق فیلر توسط متخصص فیلر
تزریق فیلر برای کانتورینگ صورت
تزریق نیم سی سی فیلر لب یک خانم
جذب فیلر لب
نمونه لیفت ابرو با تزریق فیلر به شقیقه برای یک خانم زیبایی جو
خانمی در حال تزریق فیلر زیر چشم

نظرات کاربران

نظرات شما، قدرتی است که ما را به آرمان‌های زیبایی خود هدایت می‌کند

Comments

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

سایر خدمات کلینیک دکتر عماد؛ یک تجربه گسترده و متنوع در جهت بهبود کلی زیبایی شما.

Related Blog

تزریق فیلر گونه برای صورت کشیده یک خانم
درمان چروک پیشانی
تزریق بوتاکس به پلک یک خانم زیبایی جو برای درمان پرش پلک
درمان میگرن با تزریق بوتاکس

You cannot copy content of this page

دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت

Reservation