تزریق نیم سی سی فیلر لب یک خانم

آیا نیم سی سی تزریق فیلر لب کافی است؟

آنچه در ادامه می‌خوانید

دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت

با دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت در کلینیک دکتر عماد، قدمی نخستین برای شروع سفر بهبود زیبایی شماست؛ ما در انتظار همراهی شما برای ارتقاء بهترین وجودتان هستیم."

آیا نیم سی سی تزریق فیلر لب کافی است؟ این دو سوال، جزو بیشترین سوالاتی هستند که بسیاری از متقاضیان تزریق فیلر لب از کارشناسان ما می پرسند یا در گوگل سرچ می کنند. تزریق فیلر لب شناخته شده‌ ترین روش زیبایی است که اکثر مراجعه کنندگان به سراغش می‌ روند. فیلر لب به خاطر نتایج ظریفی که برای متقاضیان ایجاد  کرده بسیار محبوب و مشهور شده است. 

در حال حاضر، فیلر لب با هدف های متنوعی از قبیل آب رسانی، برطرف نمودن عدم تقارن، حجیم کردن و غیره انجام می گیرد. رسیدن همه این اهداف نیازمند تزریق فیلر لب نیم سی سی یا حتی بیشتر است. البته در مواردی با صلاحدید پزشک حجم فیلر لب تزریق شده می تواند بیشتر باشد.

با توجه به این موضوع، حتما باید در مورد اهداف زیبایی خود با پزشک متخصص حرف بزنید. برای آن که بتوانید در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید، ما سعی کردیم در مقاله زیر به بررسی عنوان تزریق فیلر لب نیم سی سی بپردازیم. 

تزریق نیم سی سی فیلر لب

امروزه بیشتر متقاضیان از تزریق نیم سی سی فیلر لب برای افزایش دادن حجم لب های خود استفاده می کنند و حتی در موارد بسیاری متقاضیان با زدن فیلر شکل لب هایشان را تغییر می دهند. در این روش، حجم نیم سی سی از فیلر هیالورونیک اسید به لب ها تزریق خواهد شد. تزریق نیم سی سی فیلر لب، به صورت طبیعی درون لب ها جا میگیرند و موجب افزایش یافتن حجم لب ها، پر شدن و متقارن شدن شکل آن ها می گردند.

تزریق فیلر لب به شکل غیر جراحی انجام می‌ گیرد و هیچ گونه عوارضی برای بیمار ندارد. از طرفی پزشک برای تزریق کردن این حجم از فیلر لب از دارو های بی‌ حس کننده که به صورت موضعی یا حتی منظوری در بازار موجود هستند، استفاده می کند. روند تزریق نیم سی سی فیلر لب معمولاً با سرعت انجام می شود و اکثر مراجعه کنندگان می‌ توانند بلافاصله بعد از انجام این روش زیبایی به فعالیت‌ های روزانه خود برگردند.

تزریق نیم سی سی فیلر لب

تزریق یک سی سی فیلر لب

خیلی از پزشکان از تزریق یک سی سی فیلر لب  برای تغییر دادن شکل لب ها یا حتی سایز آن ها استفاده می کنند. متخصصین و پزشکان از هم به لب بالایی و هم پایینی به صورت جداگانه یک سی سی ژل لب تزریق می کنند. البته تزریق این حجم از فیلر به اهداف درمانی خود بیمار بستگی دارد. علاوه بر این می توان از تزریق یک سی سی فیلر لب برای از بین بردن عدم تقارن این نواحی بدن هم استفاده کرد. تزریق یک سی سی از ژل های لب می تواند در مقایسه با نیم سی سی، حجم بیشتر و بزرگتری به لب ها ببخشد و به آن ها ظاهر دلخواه بیمار را بدهد. 

برای لب بالا و پایین چند سی سی فیلر لب کافی است؟

به طور کلی برای آن که بیمار بتواند به اهدافی که در سرش دارد، برسد باید بداند که برای لب بالا و پایین چند سی سی فیلر لب کافی است. در حالت کلی به خاطر آن که فرم صورت هر فرد با دیگری فرق دارد، بهتر است برای گرفتن تصمیم نهایی حتما با پزشک متخصص مشورت شود.

مقدار حجم مورد نیاز برای تزریق به لب های بالا و پایین از 0.5 سی سی آغاز شده و تا حدود 3 سی سی متغیر است. با توجه به متغیر بودن حجم ژل مورد نیاز برای لب های بالایی و پایینی پزشکان یک قاعده کلی را برای پاسخ دادن به این سوال که برای لب بالا و پایین چند سی سی فیلر لب کافی است، در نظر گرفته اند. این قاعده، به صورت زیر می باشد.

 ۱• تزریق فیلر لب نیم سی سی به لب بالا یا لب پایینی

در صورتی که بیمار قصد داشته باشد فقط لب‌ پایینی یا لب بالایی خودش را برجسته تر کند به حدود 0.5 سی سی فیلر لب احتیاج دارد تا بتواند به نتیجه‌ دلخواه خود برسد. این حجم از فیلر منطقه‌ ای که بیمار در نظر دارد را برجسته تر می کند و به آن فرم زیبایی می بخشد. در صورتی که از این حجم، مانده باشد، باقی مانده اش هم برای قرینه تر کردن لب‌ ها یا رفع ایرادات آن مورد استفاده قرار می گیرد.

 ۲• تزریق یک سی سی ژل یا فیلر به لب

در حالتی که بیمار قصد داشته باشد به طور همزمان لب های بالایی و لب های پایینی خودش را برجسته تر کرده و همچنین آن‌ ها را نسبت به قبل حجیم‌ تر سازد، تزریق فیلر لب نیم سی سی موثر و کافی نیست! با توجه به این موضوع  برای حجیم تر ساختن لب‌ ها به طور همزمان به یک سی سی ژل لب احتیاج است.

 ۳• نیم سی سی تزریق فیلر لب جوان سازی لب ها

اشخاصی که قصد دارند فقط یک تغییر کوچک یا ظریفی درون لب‌ های خودشان ایجاد نمایند، حتی می توانند به سراغ هیدراته یا ترمیم کردن لب‌ های خودشان بروند. برای رسیدن به این هدف هم فقط نیازمند 0.5 یا 0.7 سی سی فیلر لب خواهند بود. به این موضوع توجه کنید که این حجم از ژل لب به هیچ وجه چشمگیر نیست، حتی اطرافیان هم متوجه این تغییر نمی شوند. اما باید بدانید که با این حجم از فیلر لب می‌ توان به شکل نا محسوسی چهره خودتان را جوان‌ و هیدراته کنید. 

تزریق یک سی سی فیلر لب

برای مدل لب طبیعی چند سی سی فیلر نیاز دارد؟ 

در بیشتر مواقع تزریق کردن یک سی سی فیلر لب می‌ تواند نتایج طبیعی تری را به همراه داشته باشد؛ ولی این موضوع را هم باید در نظر بگیرید که این حجم با سایز طبیعی لب ها پیش از تزریق فیلر، رابطه مستقیم دارد. اشخاصی هستند که به حجم کمتر یا حتی بیشتر از ۱ سی سی فیلر نیاز دارند تا بتوانند به لب های خود حالت طبیعی ببخشند. 

در هر جلسه چند سی سی تزریق فیلر لب کافی است؟

مقدار حجم و سی سی مورد نیاز برای تزریق فیلر در هر جلسه، به فرم، حالت و  لب های فرد وابسته است. علاوه بر این، میزان ژل مورد نیاز برای تزریق فیلر لب در هر جلسه به نوع ژل، مارک و اهداف پزشکی فرد بستگی دارد.

هدف از تزریق نیم سی سی فیلر لب چیست؟

به طور کلی، انواع متفاوتی از فیلر یا پرکننده پوستی در بازار وجود دارند که به لب ها یا اطراف دهان تزریق می شوند. خیلی از مراجعه کنندگان نیم سی سی فیلر اسید هیالورونیک را برای تغییر دادن شکل لب ها، ساختار یا حتی حجم آن ها تزریق می کنند. حتی خیلی از کاربران برای فرم دهی به لب های خود، از نیم سی سی  ژل لب استفاده می کنند.

کاندیدا های مناسب برای تزریق نیم سی سی تزریق فیلر ژل لب

به طور کلی هیچ گونه محدودیتی برای تزریق این حجم از ژل لب برای متقاضیان وجود ندارد و هر فردی در هر سنی این تزریق را انجام دهد. ولی اکثر افراد از تزریق فیلر لب نیم سی سی برای درمان مشکلات زیر استفاده می کنند.

  1. برطرف کردن مشکلاتی همچون افتادگی لب ها
  2. حل مشکلی همچون کم حجم بودن و سایز کم لب ها
  3. برطرف نمودن عدم قرینگی لب
  4. برطرف نمودن عدم تناسب لب های بالایی و پایینی

تزریق فیلر به لب های خانم جوان توسط متخصص زیبایی

ماندگاری نیم‌ سی سی تزریق فیلر لب چقدر است؟

ماندگاری و دوام تزریق نیم سی سی فیلر لب به عوامل مختلفی همچون متابولیسم بدن بیمار، نوع، برند و مارک ژل وابسته است. البته ماندگاری این حجم از فیلر لب در هر فردی متفاوت است. اگر نیم سی سی از ژل هیالورونیک اسید به لب ها تزریق شود، حدودا 6 تا 9 ماه دوام دارد و بعد از آن باید مجددا برای به حجم رساندن لب ها، فیلر تزریق کرد.

هزینه نیم سی سی تزریق فیلر لب

به طور کلی، نمی توانیم به طور دقیق هزینه و مبلغ دقیقی از  نیم سی سی تزریق فیلر لب بیان کنیم؛ چون که عوامل مختلفی بر روی نرخ این روش اثر دارند. عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه تزریق فیلر لب نیم سی سی به شرح زیر هستند:

  • نوع فیلر
  • برند ژل
  • میزان و حجم تزریق
  • دستمزد پزشک
  • مهارت پزشک
  • لوکیشن و محل کلینیک

توجه داشته باشید که قیمت نیم سی سی فیلر لب با تحولات بازار، میزان تقاضا مردم و عرضه آن تغییر می‌ کند. حتی در برخی مواقع، در فصل‌ هایی از سال که تقاضا برای تزریق فیلر لب بیشتر می شود، قیمت این ژل ها افزایش می‌ یابد.

ما در این مقاله سعی کردیم در مورد تزریق فیلر لب نیم سی سی صحبت کنیم. به طور خلاصه، نیم سی سی ژل لب را اکثرا برای فرم دهی به لب ها و تغییر شکل ظاهری آن استفاده می کنند. در نتیجه اگر قصد دارید که لب های حجیم تر و بزرگ تری داشته باشید، باید یک سی سی فیلر لب یا حتی بیشتر از آن را تزریق کنید. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، از شما متشکریم. 

سوالات متداول | FAQ

از پاسخگویی جامع و دقیق به سوالات متداول شما در مورد خدمات و روش‌های ما در کلینیک، باعث اطمینان و راحتی شما در هر مرحله از تجربه‌ی زیبایی می‌شویم.

FAQ

برای افزایش حاشیه لب ها می تواند 0.5 تا 1 سی سی فیلر نیاز داشته باشد، و خود لب ها ممکن است به 1 سی سی تا 2 سی سی نیاز داشته باشند.
به طور کلی، 0.5 سی سی فیلر لب نتایج ظریف اما قابل توجهی را برای لب ها به همراه دارد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
مطالب مفید
تزریق فیلر گونه برای صورت کشیده یک خانم
درمان چروک پیشانی
تزریق بوتاکس به پلک یک خانم زیبایی جو برای درمان پرش پلک
درمان میگرن با تزریق بوتاکس
زاویه سازی فک با تزریق فیلر توسط متخصص فیلر
تزریق فیلر برای کانتورینگ صورت
جذب فیلر لب
نمونه لیفت ابرو با تزریق فیلر به شقیقه برای یک خانم زیبایی جو
خانمی در حال تزریق فیلر زیر چشم
ازبین رفتن خط خنده یک خانم با تزریق فیلر

نظرات کاربران

نظرات شما، قدرتی است که ما را به آرمان‌های زیبایی خود هدایت می‌کند

Comments

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

سایر خدمات کلینیک دکتر عماد؛ یک تجربه گسترده و متنوع در جهت بهبود کلی زیبایی شما.

Related Blog

تزریق فیلر گونه برای صورت کشیده یک خانم
درمان چروک پیشانی
تزریق بوتاکس به پلک یک خانم زیبایی جو برای درمان پرش پلک
درمان میگرن با تزریق بوتاکس

You cannot copy content of this page

دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت

Reservation