نمونه لیفت ابرو با تزریق فیلر به شقیقه برای یک خانم زیبایی جو

همه چیز درباره تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو

آنچه در ادامه می‌خوانید

دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت

با دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت در کلینیک دکتر عماد، قدمی نخستین برای شروع سفر بهبود زیبایی شماست؛ ما در انتظار همراهی شما برای ارتقاء بهترین وجودتان هستیم."

تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو چه نوع خدمت زیبایی است؟ با افزایش یافتن سن، ابروهای ما برآمدگی و ارتفاع خود را از دست می‌ دهند، استخوان و بافت های نرم حل می‌ شوند و در ادامه باعث خواهند شد که ما در آن ناحیه حمایت ساختاری کمتری داشته باشیم. در حال حاضر، به راحتی می توان ساپورت ابروها را با پرکننده های پوستی جایگزین کرد. تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو می تواند ارتفاع، پیری و فرم ابرو را بهبود ببخشد. همچنین با تزریق فیلر به شقیقه ها به بهبود ظاهر برآمدگی های برجسته ابرو، پهن کردن ابروها و معکوس کردن ظاهر پیری در ناحیه صورت به خصوص اطراف ابرو کمک کرد.

با توجه به این نکات، خیلی از افراد به دنبال تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو های خود هستند. اما آیا شما در مورد روش انجام فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو چیزی می دانید؟ نقاط تزریق فیلر شقیقه برای لیفت ابرو ها کجا هستند؟ با ما همراه شوید تا با یک دیگر به بررسی این مسئله بپردازیم.

روش انجام فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو 

پزشک پوست و مو پیش از تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو ها، شقیقه‌ و صورت بیمار را به منظور تعیین کردن عمق فرورفتگی، مقدار دوز لازم ژل و عدم تقارن اجزای این بخش ارزیابی می‌ کند. پس از آن که متخصص نواحی مورد نظر را به خوبی بررسی کرد با بی حس کردن ناحیه مورد نظر توسط دارو های بی‌ حس کننده مثل پماد یا حتی محلول تزریقی لیدوکائین، بیمار را برای تزریق ژل شقیقه آماده می کند. پزشک ناحیه مد نظر و اطراف آن را ضد عفونی می کند تا از وارد شدن میکروب یا آلودگی ها به محل تحت درمان جلوگیری شود.

در مرحله بعدی پزشک حجم مشخصی از ژل یا فیلر را به درون سرنگ می کشد و در آخر تزریق آن را با یک سوزن نازک و مخصوص انجام می دهد. به طور کلی، تزریق ژل شقیقه به منظور بالا بردن ابرو ها یک روش غیر جراحی می باشد که مشابه لیفت صورت می تواند شقیقه‌ های بیمار را تقویت کرده و ظاهر زیبایی به صورت بخشید.

دکتری در حال نقاط تزریق فیلر شقیقه برای لیفت ابرو

نقاط تزریق فیلر شقیقه برای لیفت ابرو ها 

محل دقیق تزریق ژل به شقیقه ها برای ایجاد لیفت و بهبود یافتن ظاهر پوست، ناحیه گیجگاه است که به شکل خاص تعیین می گردد. محدوده آناتومیک نواحی گیجگاهی شامل خطوط گیجگاه در بالا، دم های ابرو و لبه خارج اربیت در سمت داخل، خط رویش مو ها در خلف و همچنین کمان گونه‌ در پایین می باشد. این ناحیه شریان ها و همچنین ورید های متعددی دارد که در مسیر سطحی پوست قرار گرفته اند و در زمان تزریق حتما باید مورد توجه قرار گیرند.

تزریق کردن فیلر به این ناحیه توسط عضله تمپورالیس انجام خواهد شد که فضای گیجگاه را پر تر می کند. متناسب با جزئیات محل تزریق ژل شقیقه، نوع عضلات و همچنین ساختارهای آناتومیک در ناحیه گیجگاه، پزشک باید با دقت بیشتری این نقاط را پیدا کند. 

ماندگاری لیفت ابرو با روش تزریق فیلر شقیقه

در حالت کلی، لیفت شقیقه با استفاده از فیلر دائمی نمی باشد و پس از مدتی به طور طبیعی مقداری از حجم تزریق شده کاسته می‌ شود. عوامل مختلفی بر روی ماندگاری فیلر شقیقه تاثیر دارند. به عنوان مثال بسته به مارک و برند ژل انتخابی، ماندگاری فیلر از شش ماه الی یک سال و نیم خواهد بود. اما ماندگاری اثرات تحریک شدن کلاژن سازی هیالورونیک‌ مرغوب تا 5 سال هم گزارش شده است. اگر می خواهید فیلر شقیقه ای که تزریق کرده اید ماندگاری بیشتری داشته باشد، حتما در این مورد با پزشک خود صحبت کنید تا تصمیم بگیرید که کدام محصول برایتان بهترین است.

تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو چقدر زمان می برد؟

به طور کلی این که چقدر زمان می برد تا تزریق فیلر شقیقه باعث بالا رفتن ابرو ها شود، در هر فردی متفاوت است. اما در کل حداقل این زمان 4 هفته و حداکثر اثر آن در هفته 8ام می باشد. اثرات بالا رفتن ابرو در هفته 12 ام شروع به کاهش می کند، نیمی از اثر باید در هفته 16 از بین برود و بیشتر اثر لیفت ابرو باید از بین می رود.

تزریق فیلر به شقیقه یک خانم برای لیفت ابرو ها

مزایای تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو

پس از تزریق فیلر شقیقه، بیمار با سرعت بالایی به نتایج مد نظرش می رسد. تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو ها دوره نقاهت کوتاهی دارد و بیمار پس از انجام دادن این درمان می‌ تواند به فعالیت‌ روزمره خودش، بدون هیچ گونه محدودیتی ادامه دهد. علاوه بر این، ابن روش مزایای بسیار زیادی برای بیماران دارد. به عنوان مثال، امکان تنظیم کردن تزریقات متناسب با چهره فرد و سلیقه شخصی وی وجود دارد.

چه کسانی نمی توانند از فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو خود استفاده کنند؟

به طور کلی تزریق فیلر شقیقه برای بالا بردن ابرو ها ممکن است برای بعضی از متقاضیان مناسب نباشد. افرادی که در زیر به آن ها اشاره می کنیم، کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر شقیقه و بالا بردن ابرو نیستند.

  1. اشخاصی که از انواع بیماری‌ عفونتی و پوستی از قبیل عفونت  باکتریایی یا تبخال رنج می برند. تزریق فیلر شقیقه در این افراد می ‌تواند عوارض جدی و جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.
  2. خانم‌ های باردار و مادران شیرده که به خاطر تغییرات هورمونی، ممکن است واکنش غیر منتظره ای را تجربه کنند. 
  3. اشخاصی که به مواد تشکیل دهنده فیلر یا حتی دارو هایی که پس از آن باید استفاده کنند، آلرژی دارند. این اشخاص ممکن است که واکنش‌ های آلرژیک جدی و شدیدی را نسبت به ژل نشان دهند و سلامتی‌شان به خطر بیفتد.
  4. بیمارانی که دارای بیماری خود ایمنی از قبیل آسم، روماتیسم یا لوپوس و سندروم نفروتیک هستند.
  5. بیماران مبتلا به دیابت
  6. افراد زیر ۱۸ سال 
  7. بیمارانی که دارو وارفارین یا آسپرین می خورند.

از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، از شما متشکریم. اگر قصد دارید از روش تزریق فیلر شقیقه برای کشیدن ابرو های خود استفاده کنید، حتما با یک پزشک متخصص حرف بزنید تا با در نظر گرفتن همه چیز، از جمله نقاط اصلی تزریق و وضع سلامتی شما، این عمل را برایتان انجام دهد.

از پاسخگویی جامع و دقیق به سوالات متداول شما در مورد خدمات و روش‌های ما در کلینیک، باعث اطمینان و راحتی شما در هر مرحله از تجربه‌ی زیبایی می‌شویم.

FAQ

اگر تزریق فیلر شقیقه در نقاط درست و با چگالی مناسب تزریق شود؛ بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت و باعث کشیده شدن و بلندتر شدن ابرو می شود.
یک فیلر شقیقه متوسط بین 9 تا 12 ماه دوام خواهد داشت. این بستگی به متابولیسم بدن بیمار و محصول دارد.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
مطالب مفید
تزریق فیلر گونه برای صورت کشیده یک خانم
درمان چروک پیشانی
تزریق بوتاکس به پلک یک خانم زیبایی جو برای درمان پرش پلک
درمان میگرن با تزریق بوتاکس
زاویه سازی فک با تزریق فیلر توسط متخصص فیلر
تزریق فیلر برای کانتورینگ صورت
تزریق نیم سی سی فیلر لب یک خانم
جذب فیلر لب
خانمی در حال تزریق فیلر زیر چشم
ازبین رفتن خط خنده یک خانم با تزریق فیلر

نظرات کاربران

نظرات شما، قدرتی است که ما را به آرمان‌های زیبایی خود هدایت می‌کند

Comments

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

سایر خدمات کلینیک دکتر عماد؛ یک تجربه گسترده و متنوع در جهت بهبود کلی زیبایی شما.

Related Blog

تزریق فیلر گونه برای صورت کشیده یک خانم
درمان چروک پیشانی
تزریق بوتاکس به پلک یک خانم زیبایی جو برای درمان پرش پلک
درمان میگرن با تزریق بوتاکس

You cannot copy content of this page

دریافت مشاوره رایگان یا رزرو نوبت

Reservation